הבונקר חדר בריחה

זמן רב אתם נמצאים בבונקר על אדמת מדינת אויב. טלטלו אתכם ממקום למקום וכעת מיקומכם אינו ידוע.

בעקבות הפגזות כבדות באיזור, השובים שלכם נטשו את המתחם והשאירו אתכם לבד.

בין השובים היה סוכן כפול בשירות המדינה ששתל עבורכם רמזים ברחבי החדר כדי שתוכלו לדווח את מיקומכם לסיוע ישראלי, רגע לפני שתיקברו תחת ערימות בטון.

ההפגזות מתחזקות, האדמה רועדת לכם מתחת לרגליים והשעון מתקתק לאחור לקראת הפגזת הבונקר. נותרה לכם שעה אחת בלבד לגלות את מיקומכם, האם תספיקו לחלץ את עצמכם בזמן?

*מומלץ להגיע לחדר עם נעליים סגורות

 •   היינו אתמול ונהננו מאוד! אחלה חדר לרביעיה (אפשר גם בשלישיה). ביקשנו מגלעד התותח לא לתת רמזים אלא אם נבקש- ואכן כך היה 🙂 מוסיקה, רעשי רקע, ווייב ועיצוב מושקעים ומגניבים ממש ומכניסים לאווירה. חידות מקוריות שדרשו שת"פ בין כולנו. היה כיף 🙂

  thumb Ayala Isakov
  5/05/2017

    חדר מעולה, הגענו שתיים, היו חידות מגוונות ומאתגרות בדיוק במידה הנכונה . המפעיל גלעד היה מצויין, האווירה בחדר נהדרת - אהבנו!

  thumb Limor Daphna
  2/26/2017

    חדר הבריחה הראשון שהייתי בו והיה פשוט מ-ע-ו-ל-ה!!! חידות ברמה הכי גבוהה, אינטליגנטיות, מאתגרות אך עם זאת לא קשות מידי שמוציאות את הרוח מהמפרשים. משלב עבודת צוות עם עבודה יחידנית. היינו 4 אנשים והיה אדיר! וכמובן שהצלחנו לצאת בזמן 😉 תודה על הכל!!

  thumb Dana Shwartz
  9/17/2016

    אהבתי!!! טכנולוגיה מתקדמת מאוד!! דינאמי, חידות מאתגרות, מחדדות, אווירה של בונקר ולא מגלה יותר- אני בונקר(: כייף גדול!!

  thumb Moria Ohana
  8/30/2016

    הבונקר- חדר מעולה!! סוף סוף חדר שקצת שונה מהשאר, חידות מקוריות ומעוניינות:):):)

  thumb Adi White Zeira
  8/28/2016

    הצלחנו לברוח מהבונקר ממש לא מזמן... היינו ארבעה שחקנים (דיי מתחילים 2-3 חדרים לפני), ולקחנו את הרמה הקשה... נהנינו מכל רגע... המפעילים היו מאוד קשובים לנו לאורך כל הדרך... ממליצים בחום!!!

  thumb Rotem Einat
  8/12/2016

    הבונקר - The Bunker מומלץ בחום! חדר מיוחד, חידות הגיון (והגיוניות!) עם אחלה פיצ'רים! מאתגר! כדאי לבוא ולהתנסות!

  thumb Zvika Ekhous
  5/14/2016

    מומלץ מומלץ מומלץ !! יצאנו עכשיו מחדר בריחה "הבונקר". חדר מעולה שעלה לטופ 3 שלי (אחרי כ20 חדרים). אתחיל בבעלי החדר שהם פשוט מקסימים! קצת על החדר בלי ספוילרים. ולכן כותבת בקצרה... חדר משולב בין מקבילי ללינארי. ממש מכניס לאווירה של בונקר by far...!!! וחייבת לכתוב שהאווירה מדהימה. יש מרכיב טכנולוגי אדיר. אז לכל מי שרוצה לחוות חדר כייפי, עם אווירה, ללא ציד מפתחות, שמשלב אלמנטים רבים (חדשניים ומקוריים) אני ממליצה בחום. והקוד ליציאה הוא.... סתאםםםם תהנו #חדרבריחה_הבונקר

  thumb Tamar Brezniak
  5/07/2016

לביקורות נוספות על החדר לחצו כאן


השעות שבחרתם לא פנויות כרגע?
השאירו בטופס יצירת הקשר את השעות והימים, במידה ויתפנה חדר ניצור איתכם קשר בהקדם!