חדר בריחה - מה זה ולמה אנחנו צריכים את זה?

חדרי בריחה או אסקייפ רום הפכו להיות הבילוי החדש.

כל הרעיון הוא שאתם וחבריכם - מהעבודה או מכל מסגרת חברתית שתבחרו. נכנסים לחדר שמנתק אתכם מהמציאות. למשך שעה אתם הופכים לשחקנים ראשיים בסרט מותח בו עליכם לפתור חידות לבצע משימות ולפצח צפנים שיעזרו לכם להימלט ממנו לפני ש... טוב זו כבר הפתעה.

מתחם חדרי הבריחה של ורטיגו אסקייפ פלאנט עונה על הצורך לפעילות קבוצתית, מגבשת ומהנה לקבוצות גדולות. במתחם ממוקמים חדר הבריחה הכפול 'רעש לבן' וחדר בריחה 'הבונקר', מהחדרים הטובים והמהנים ביותר בישראל. החדר 'רעש לבן' הביא בשורה חדשה לתחום והוא החדר הראשון בו שתי קבוצות משפיעות אחת על השניה תוך כדי המשחק. חדר בריחה 'הבונקר', החדר שהציג טכנולוגיה חדשה יחד עם אווירה חזקה, מציב אתכם בפני אתגר בשטח מדינת האויב. אז מה תבחרו?

הבונקר

bunker

נכלאתם בבונקר תת קרקעי בלי לדעת את מיקומו. כל האיזור תחת הפגזה ועליכם לגלות את מיקומכם על מנת להזמין חילוץ לפני שהמקום בו אתם נמצאים יופצץ. סוכן כפול, שנטש את המתחם, שתל רמזים וצפנים שיעזרו לכם בדרך. האם תספיקו לפענח אותם ולגלות היכן אתם נמצאים ב-60 דקות? הזמינו חדר עכשיו.
2-6
60 דקות
קל – קשה

רעש לבן – חדר כפול

speed-01

המקום המושלם להכריע יריבויות. קרב ראש בראש של פתירת חידות מאתגרות וחשיבה אסטרטגית. קונספט חדש וייחודי שלא ייתן לכם לנוח לרגע. החדר מתאים לחברות, משרדים או סתם קבוצות שמחפשות לסגור חשבון אחת עם השניה. הזמינו חדר עכשיו
 3-14
60 דקות
בינוני-קשה